W hali sportowej Publicznej Szkoły Podstawowej w Radłowie odbyła się Spartakiada Przedszkolaków.
– Nasze przedszkolaki zamieniły się w prawdziwych sportowców – mówi Sylwia Kus, sekretarz gminy Radłów. – Były skoki, biegi, tory przeszkód i mnóstwo głośnego dopingu! Każdy dał z siebie wszystko, a na twarzach dzieci malował się uśmiech od ucha do ucha.
Co najważniejsze, w tych zawodach nie było przegranych – wszyscy otrzymali pamiątkowe medale i zdrowe przekąski.
MK
Zdjęcie UG Radłów












