Reklama

  Reklama w drukowanym tygodniku Gazeta Oleska

 

Twoi klienci czytają Gazetę Oleską i odwiedzają nasz portal. Wykorzystaj potencjał naszej gazety i zareklamuj się w ich ulubionym tytule prasowym.
Gazeta Oleska to jedyna gazeta lokalna w powiecie oleskim, która raz w tygodniu w nakładzie 3000 egzemplarzy trafia do punktów sprzedaży.
Gazeta jest dostępna w sklepach spożywczych, kioskach i innych punktach handlowych na terenie całego powiatu (w gminie Dobrodzień, Gorzów Śląski, Olesno, Praszka, Radłów, Rudniki, Zębowice).

Przykładamy dużą wagę do treści zamieszczanych artykułów. Od samego początku istnienia nasze pismo zyskało liczne grono oddanych Czytelników, którzy ufają, że podawane przez nas informacje są wiarygodne i rzetelne. W ten sam sposób podchodzą do publikowanych w gazecie reklam.

Zainteresowanych reklamą na naszym portalu lub drukowanym tygodniku zapraszamy do kontaktu pod adresem reklama@gazetaoleska.pl lub telefonem 531 427 197

Reklama na portalu GazetaOleska.pl GazetaOleska.pl

Portal GazetaOleska.pl to także internetowy serwis informacyjny wzbogacony o wartościowe artykuły ukazujące się na łamach gazety.

Każdego dnia poszczególne strony naszego portalu odwiedza kilka tysięcy internautów zainteresowanych wiadomościami i fotorelacjami z wydarzeń w powiecie i okolicznych gminach.

Zamieszczając baner reklamowy na portalu GazetaOleska.pl zapoznasz ich z ofertą swojej firmy przy codziennej lekturze aktualności z powiatu oleskiego i okolic.

Zainteresowanych reklamą na naszym portalu lub drukowanym tygodniku zapraszamy do kontaktu pod adresem reklama@gazetaoleska.pl lub telefonem 531 427 197

Witamy ponownie!

Zaloguj się do konta

Odzyskaj swoje hasło

Wprowadź szczegóły, aby zresetować hasło